Meie kohta

Kleit peaks olema piisavalt ümber, et näidata sa oled naine ja piisavalt vaba, et öelda, sa oled daam. QLR Disaini  stiili võiks kokku võtta  just selle lausega või  vaid sõnaga- ladylike. Ilu loomine on mulle tähtis olnud juba maast madalast ja nii on see loogilise teena viinud QLR Disaini loomiseni.

Osutame individuaalõmblusteenust. Alates konsultatsioonist kuni lõppteostuseni välja. Valmiv kleit on kordumatu disainiga ja õmmeldud parimaid rätsepatöövõtteid kasutades. Selle tagab pea 20 aastane  rätsepatöö  kogemus. Saad meilt igakülgset abi ja stiilikonsultatsioone.

Kasvades üles väikeses külas keset suurt lilleaeda, olles veendunud peakaunistuste kandja ja kirglik hobiaednik, on loodus mind inspireerinud looma erinevaid peaehte sarju. Just oma aia pojengid, roosid, tulbid, sõnajalad ja ka võililled on mind lummanud oma iluga ja ja pannud loomefantaasia lendama. Naudin seda protsessi ja  tehniliste lahenduste välja mõtlemist, mis peakaunistuste loomine mulle esitab.

Aastaid joogat harrastanuna ja ka viimastel aastatel teisi õpetanuna, olen õppinud oma keha kuulama, märkama. Ma tahan, et mul oleks mugav oma kehas ja oma riietes, ka peoriietes.  Mugavusrõivaste sari on mõeldud kandmises  igapäevaselt, aga aksessuaaridega vürtsitatult ka pidulikumal puhul.

Teen kõike oma elus kirglikult ja armastusega.

Kaie Kuuler

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga